Oferta...

Prezentowane produkty to tylko część tego co możemy oferować naszym klientom. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem produktów w ilości hurtowej zachęcamy do kontaktu z nami. Szybko i sprawnie udzielimy odpowiedzi, czy, kiedy i w jakiej cenie tenże produkt możemy do Państwa dostarczyć.

e-mail: alma@hurtownia-olsztyn.pl

AGD

Hurtownia AGD w Olsztynie

Naszymi partnerami w zakresie sprzętu AGD są firmy ADLER, CAMRY oraz APOLLO. Są to firmy, w których asortymencie są artykuły gospodarstwa domowego takie jak: czajnik, ekspres do kawy, garnki, gofrownica, golarka do włosów, golarka do tkanin, kombiwar, krajalnica, kuchenka elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka turystyczna, lokówka, lokówko-suszarka, maszynka do mięsa, maszynka do włosów, mata masująca, mikser, młynek do kawy, nawilżacz, odkurzacz, parowar, patelnia elektryczna, piekarnik, poduszka elektryczna, prostownica do włosów, sandwich, sokowirówka, suszarka, toster, waga kuchenna, waga łazienkowa, wentylator, wyciskarka, żelazko. Będąc regionalnym przedstawicielem firmy ADLER i APOLLO posiadamy wszystkie te produkty w bardzo korzystnych cenach.

Multimedia

Hurtownia art. komputerowych w Olsztynie

Specjalizujemy się również w następującym sprzęcie: myszki, klawiatury, joypady i joysticki, kierownice, kamery, głośniki, słuchawki i mikrofony, urządzenia USB, kalkulatory CITIZEN. Z większością firm współpracujemy niemal od początku ich działalności, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie oraz wysokie rabaty. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom najatrakcyjniejsze ceny. W naszej ofercie posiadamy także karty pamięci, pendrive, czytniki kart oraz klawiatury, myszki i płyty firm KINGSTONE, MAXELL, OMEGA, PLATINET.

Latarki

Hurtownia latarek w Olsztynie

Zajmujemy się dystrybucją w naszym województwie latarek kieszonkowych, brelokowych, turystycznych, specjalistycznych oraz lampek rowerowych. Są to takie renomowane marki latarek jak np. MACTRONIC, Streamlight, PANASONIC, GP. Firma ALMA jest regionalnym przedstawicielem firm MACTRONIC, PANASONIC i GP co gwarantuje naszym klientom otrzymanie towaru najwyższej jakości w najlepszej cenie oraz sprawną obsługę.

Baterie, akumulatory, ładowarki

Hurtownia ładowarek i akumulatorów w Olsztynie

Ścisła współpraca z firmą PANASONIC oraz GP pozwala nam zaoferować państwu pełen asortyment baterii podstawowych (najpopularniejsze z nich mają oznaczenia LR3, LR6, LR14, LR20 lub AAA, AA, C, D) oraz specjalistycznych, między innymi CR2016, CR2025, CR2032, baterie do pilotów samochodowych, pakiety do telefonów bezprzewodowych, baterie zegarkowe oraz wiele innych. Posiadamy szeroką gamę ładowarek i akumulatorów PANASONIC INFINIUM i GP RECYKO w bardzo atrakcyjnych cenach.

Hurtownia RTV w Olsztynie

By wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta w zakresie baterii rozpoczęliśmy także współpracę z firmą DURACELL i MAXELL.